KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7437008
nr 743 7008
Kopparstick
3 st. Motiv från Kina, 1700-tal. Printed for Carington Bowles, London mm: 17, 5x26
Utrop:
1.500 kr
Såld:
750 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:10:09
17/2 17:37:32
700 kr
23/2 13:43:50
27 feb